Hakkımda

allisonloveinaction.com’a hoş geldiniz

Lütfen kendimi tanıtmama izin verin. Benim adım Arlene Allison. Ben atanmış bir Hıristiyan vaiziyim ve 15 yılı aşkın bir süredir misyonerlik işi yapıyorum.

IMG20200418144058 scaled
tdn pic 1

HOŞ GELDİN! ZORLUK ALTINDA MISINIZ? ENDİŞE Mİ OLUYORSUNUZ? UMUT BİTMİYOR MU? YALNIZ HİSSETMEK? VE DAHA FAZLASI? YARDIM İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ!

Çok fakir büyüdüm ve Filipinler‘in Cebu adasındaki ücra dağlık yerlerde yaşıyordum. Babam ben çok küçükken çok hastalandığı için ailem beni okula gönderemedi. Annem her gün kardeşimi ve beni beslemek için elinden geleni yaptı. Bu yüzden, ben sadece 9, erkek kardeşim ise 8 yaşındayken anneme yiyecek alması için para kazanmasına yardım etmekten başka çarem yoktu. 29 yıl önceydi.

O yaşta, o kötü durumda kalmamak için daha iyisini yapmam gerektiğini fark ettim. Kelimenin tam anlamıyla, yediğimiz tek şeyin bol suyla karıştırılmış bir avuç mısır unu ve bir tencerede biraz sebze olduğu ve bundan çorba yaptığımız günler vardı ve bu, ailemle neredeyse her gün yediğimiz türden bir yemekti. Bazen sadece muz ya da tatlı patates yedik.

Durumun ciddiyetini anlayınca dağdan inmek zorunda kaldım ve bir şartla bir aileye dadılık ve ev hizmetçiliği yapmayı teklif ettim; maaş yok sadece beni gece okula gönder. Ben de böyle çalışmaya başladım ve liseyi bitirene kadar çalışan bir öğrenci olarak çok çalıştım.

Daha sonra kocamla tanıştım ve ilahiyat eğitimi almama yardım etti. Görevim daha sonra çocukların Tanrı’nın sevgisini, O’nun sözlerini ve yaşamın amacını öğrenmelerine yardımcı olmakla başladı. Hikayelerimi onlarla da paylaştım. Birçoğu artık büyüdü ve kendi ailelerine sahip.

Hikayelerimi paylaşmaya ve başkalarını olumlu bir bakış açısına sahip olarak yaşam mücadelelerinin üstesinden nasıl geleceklerini ve minnettar bir tavırla ve her koşulda Tanrı’ya güvenerek hayatlarını daha iyi hale getirecek şekilde teşvik etmeye devam ediyorum.

Bu blogda acı, yalnızlık, aile ayrılığı, iş ahlakı, ilişkiler, düşük benlik saygısının üstesinden gelme, duygusal sıkıntı ve çok daha fazlasının nasıl üstesinden gelineceği konularını bulacaksınız.

Sağladığım sosyal medya bağlantılarından benimle bağlantı kurun ve değişen hayatlardan oluşan bir topluluk oluşturalım ve hayata pozitif bir yaklaşımla hayattaki hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olayım.

Hayata olumlu bir bakış açısına sahip olarak pek çok kişinin hayatını değiştirmesine yardım edebildim. Bazıları intiharın eşiğindeydi ve müdahale olmasaydı onlara ne olurdu bilmiyorum.

O insanlara yardım edebilmem kendi yeteneğim değildi, ama Tanrı’nın lütfuyla. Onlara yardım edebildiğim deneyimimi, sevgimi ve Tanrı’nın bilgeliğini paylaşıyorum.

Daha fazlasını öğrenmek ve hayattaki bu kadar çok sorunun nasıl üstesinden gelineceğini bilmek istiyorsanız, lütfen beni takip edin ve buluşalım. Senin hikayeni de duymak isterim.

Devam edin ve beni sosyal medya bağlantılarımdan herhangi biriyle takip edin veya bana buradan bir mesaj bırakın, sizinle bağlantı kurmaktan memnuniyet duyarım.

Bunu okuduğunuz için zaman ayırdığınız için teşekkürler ve kutsanmış, ilham almış, teşvik edilmiş ve sevilmiş olun.

Saygılarımla,

– Arlene Allison
Arlene Allison – CEO (allisonloveinaction.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close

ADBlock Blocker

ADBlock eklentisini kullandığınızı fark ettik! Lütfen eklentiyi bu siteden uzak tutun! Sayfayı devre dışı bırakarak yenileyin!